Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Zrkadlo 1200x700x20 mm CN691
Kód: 10412Podrobný popis
Elegantné zrkadlá ozdobia priestor každej kúpeľne. Táto séria zrkadiel pôsobí príjemným dojmom, je jednoduchá a efektívna. Zrkadlo je možné namontovať len na šírku.- zrkadlo je na 2 cm hrubej bielej drevenej doske
- zrkadlo má otvory na zavesenie vsadené do dosky, na ktorej je zrkadlo
Dodatočné parametre
| Kategória: | Galérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 8592480060480 |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Farba: | Biela |
| Typ: | Zrkadlo |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Dĺžka/Výška: | 700 mm |
| Rozmer Š x H: | 1200 x 20 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480060480 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
