Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo WC závesné WC so soft close sedadlom CSS114S VSD72
Kód: 10548Podrobný popis
Závesný WC s hlbokým splachovaním. Hlavnou prednosťou tejto série je funkčnosť a pekný dizajn.Duroplastové soft close WC sedátko je súčasťou výrobku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nezaradené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 29 kg |
| EAN: | 8592480066239 |
| Hĺbka: | 530 mm |
| Šírka: | 355 mm |
| Typ: | Závesné WC |
| Farba: | Biela |
| Odpad: | Zadný |
| Dĺžka/Výška: | 400 mm |
| Rozmer Š x H: | 355 x 530 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480066239 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
