Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Vaňový set Zuna s dvojcestnou podomietkovú batérií CB650VZ1
Kód: 10822Podrobný popis
Dvojcestná podomietková batéria s keramickým prepínačom, Mbox, oválny kryt, vývod, nerezová dvouzámková hadica 150 cm, držiak sprchy, jednopolohová ručná sprcha, vaňové napúšťací ramienko.10 rokov záruka na batériu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592480084356 |
| Séria: | Zuna |
| Materiál: | Pochrómovaná mosadz/nerez/plast |
| Dĺžka/Výška: | 360 mm |
| Počet polôh: | Jednopolohová |
| Dĺžka hadice: | 150 cm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480084356 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
