Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Súprava koncoviek pre CK10111ZP - CK10511ZP, 4 ks CKND261Z2P
Kód: 47779Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592480086497 |
| Hĺbka: | 4 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Typ: | Náhradný diel |
| Séria: | Novea |
| Dĺžka/Výška: | 5 mm |
| Rozmer Š x H: | 60 x 4 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480086497 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
