Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Stierka na sklo silikónová, š. 280 mm, s držiakom, čierna CK20
Kód: 47337Podrobný popis
Silikónová stierka na sklo je nepostrádateľný pomocník pri starostlivosti o sprchové kúty. Po každom sprchovaní stačí stierkou zotrieť sklenené zásteny a kút tak bude stále čistý, bez zaschnutých kvapiek. Stierka je s praktickým držiakom, ktorý stačí zavesiť na sprchovací kút, aby ste ju tak mali stále po ruke.Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 8592480090111 |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Typ: | Doplňky |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka/Výška: | 220 mm |
| Rozmer Š x H: | 280 x 30 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480090111 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
