Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Stieracia lišta silikónová spodná, pre sklo 6 mm, dĺžka 1 m, 1 ks CKND303Z
Kód: 10709Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592480057978 |
| Šírka: | 1000 mm |
| Typ: | Tesnenie |
| Rozmer Š x H: | 1000 x 0 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480057978 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
