Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Sprchový set Zuna s dvojcestnou podomietkovú batérií CB650SZ2
Kód: 63447Podrobný popis
Dvojcestná podomietková batéria s keramickým prepínačom, Mbox, oválny kryt, vývod, stropné rameno, tanierová sprcha ø 220 mm sivá / chróm, držiak sprchy, špirálová hadica150 cm, jednopolohová ručná sprcha.
10 rokov záruka na batériu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592480083663 |
| Farba: | Sivá |
| Séria: | Zuna |
| Priemer: | 220mm |
| Prevedenie: | S podomietkovou |
| Dĺžka/Výška: | 360 mm |
| Typ držiaka: | S kombinovanou tyčou |
| Prietok (l/min): | 8 l/min |
| Ovládanie batérie: | Podomietková |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480083663 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
