Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Sprchové dvere, Lima, štvordielne, zasúvacie, 160x190 cm, chróm ALU, sklo Číre CK80463K
Kód: 120444Podrobný popis
Lima je rad sprchových kútov Mereo, ktorý navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom. Tento kút ponúkame v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodí lepší pocit intimity pri sprchovaní.Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkoliesko). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tie najmenej prístupné miesta kúta zabezpečujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre jednoduché vysadenie posuvnej časti z rámu.
Za zmienku určite stojí aj inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií potrebných na zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ostatné časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 70 kg |
| EAN: | 8592480137724 |
| Typ: | Sprchové dvere |
| Sklo: | Jasné |
| Farba: | Chróm |
| Séria: | Lima |
| Šírka: | 1600 mm |
| Materiál: | Hliníkové profily |
| Verzia: | L/P univerzálny |
| Stavebníctvo: | Dvere |
| Dĺžka/výška: | 1900 mm |
| Stavebná spôsobilosť: | 1570 - 1600 |
| Hrúbka skla: | 6 mm |
| Vstupný otvor: | 640 |
| Spôsob otvárania: | Výsuvný |
| Ochranná vrstva zo skla: | JEDNODUCHÉ ČISTENIE |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480137724 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
