Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Sprchovací kút, Lima, obdĺžnik, zasúvací, 100x90 cm, chróm ALU, sklo Point CK82422K
Kód: 39199Podrobný popis
Lima je najnovší rad sprchových kútov Mereo, ktorá navodí pocit čistého dizajnu v každej modernej kúpeľni. Rovné hladké plochy, čisté línie a ostré hrany profilov umocňujú pocit exkluzivity. Kvalitné sklenené výplne s bezpečnostným sklom. Tento kút ponúkame v nepriehľadnom prevedení so sklom Point, ktoré navodia lepší pocit intimity pri sprchovaní.Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.
Ľahké otváranie a nastavenie zabezpečujú nastaviteľné ložiskové pojazdy (dvojkolieskami). Jednoduchú údržbu a možnosť vyčistiť aj tá najmenej prístupné miesta kúta potom zaisťujú spodné pojazdy s pružinovým mechanizmom, pre ľahké vysadenie posuvné časti z rámu.
Za zmienku potom iste stojí inovatívny systém montáže pomocou CLICK systému. Tento systém montáže znižuje počet operácií, nutných pre zostavenie celého kúta a odbúrava niektoré zložitejšie operácie, ako je vŕtanie do profilov. Aj ďalšie časti kúta sú dodávané s ohľadom na maximálnu rýchlosť montáže svojpomocne.
Tento výrobok je vybavený ochrannou vrstvou skla už pri výrobe EASY CLEAN. Táto ochranná vrstva vytvára na povrchu skla neviditeľný štít. Odstrekujúcou voda je odpudzovaná a nemôže reagovať s povrchom skla. Tým nedochádza k usadzovaniu nečistôt, minerálov a nemnožia sa baktérie. Preto ide sklo ľahko čistiť.
V ceně kúta nie je zahrnutá cena vaničky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 5 |
| Hmotnosť: | 66 kg |
| EAN: | 8592480074654 |
| Hĺbka: | 900 mm |
| Šírka: | 1000 mm |
| Spôsob otvárania: | Posuvné |
| Typ: | Sprchový kút |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Farba: | Chróm |
| Séria: | Lima |
| Prevedenie: | L/P universální |
| Dĺžka/Výška: | 1900 mm |
| Hrúbka skla: | 6 mm |
| Konštrukcia: | Dvere / Dvere |
| Rozmer Š x H: | 1000 x 900 mm |
| Staviteľnosť: | 970-985 x 870-885 |
| Vstupný otvor: | 550 |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480074654 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
