Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Sprchová hadica šedostrieborná 120 cm, systém zabraňujúci prekrúteniu CB110J
Kód: 38649Podrobný popis
Sprchová hadica šedostrieborná v dĺžke 120 cm, hadica sa montuje medzi batériu a sprchovú hlavicu.Plastový poťah zabraňuje poškrabaniu vany.
- Anti-twist: systém proti prekrúteniu hadice - umiestnený na strane s dlhším kónusom, montuje sa na ručnú sprchu
- Moderný design
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8592480046941 |
| Farba: | Šedostrieborná |
| Dĺžka/Výška: | 1200 mm |
| Dĺžka hadice: | 120 cm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480046941 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
