Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Sprchová hadica dvojzámková 55 cm, prepojovacia, nerez CB111K
Kód: 10670Podrobný popis
Prepojovacia hadica pre sprchové súpravy. Hadica je dvojzámková, nerezová, s dĺžkou 55 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592480072445 |
| Dĺžka/Výška: | 550 mm |
| Farba: | Nerez |
| Dĺžka hadice: | 55 cm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480072445 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
