Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Sprchová hadica dvojzámková 150 cm, nerez CB111N
Kód: 10735Podrobný popis
Dvojzámková sprchová hadica s mosadznými maticami. Hadica sa montuje medzi batériu a sprchovú hlavicu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592480072452 |
| Farba: | Nerez |
| Dĺžka/Výška: | 1500 mm |
| Dĺžka hadice: | 150 cm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480072452 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
