Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Sprchová hadica 55 cm, prepojovacia, šedostrieborná CB111KS
Kód: 59368Podrobný popis
Prepojovacia hadica pre sprchové súpravy. Hadica je šedostříbrná, s dĺžkou 55 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592480102623 |
| Farba: | Nerez |
| Povrch: | Plast |
| Dĺžka/Výška: | 550 mm |
| Materiál: | Mäkkčené PVC |
| Dĺžka hadice: | 55 cm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480102623 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
