Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Spodná ALU lišta pre CK1060xH, vr. 2 ks krytiek, dĺžka 80 cm CKND251W01
Kód: 47651Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592480084189 |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Typ: | Náhradný diel |
| Séria: | Novea |
| Farba: | Leštený hliník |
| Dĺžka/Výška: | 10 mm |
| Rozmer Š x H: | 800 x 8 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480084189 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
