Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Posuvný držiak sprchy 71 cm CB910E
Kód: 10376Podrobný popis
Posuvný držiak sprchy sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| EAN: | 8592480046811 |
| Farba: | Chróm |
| Priemer: | 22 mm |
| Dĺžka/Výška: | 710 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480046811 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
