Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Posuvný držiak sprchy 70 cm CB931B
Kód: 42472Podrobný popis
Posuvný držiak sprchy sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu. Vďaka posuvnému jazdcovi si môžete výšku sprchy nastaviť podľa potreby. Kotviace držiaky nie sú pevne spojené s tyčou a je teda možné e na tyči posunúť a využiť dier po predchádzajúcom držiaku vo Vašej kúpeľni.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| EAN: | 8592480092672 |
| Farba: | Chróm |
| Priemer: | 22 mm |
| Dĺžka/Výška: | 710 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480092672 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
