Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Magnetická lišta biela, pre sklá série Novea, 45°, výška 2 m, pre sklo 8 mm, 1 ks CKND12ZM1
Kód: 10721Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592480073268 |
| Šírka: | 15 mm |
| Typ: | Tesnenie |
| Farba: | Biela |
| Séria: | Novea |
| Dĺžka/Výška: | 2000 mm |
| Hrúbka skla: | 8 mm |
| Rozmer Š x H: | 15 x 0 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480073268 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
