Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Držiak uterákov nerezový pod nábytkovú dosku - oblý CN103D
Kód: 59722Podrobný popis
Držiak je určený na zavesenie uterákov v kúpeľni. Montážna sada nie je súčasťou balenia, treba dokúpiť zvlášť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky pod umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.05 kg |
| EAN: | 8592480104160 |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Typ: | Konzola pre dosku |
| Farba: | Chróm |
| Séria: | Ponte |
| Dĺžka/Výška: | 150 mm |
| Rozmer Š x H: | 450 x 40 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480104160 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
