Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Čistiaci kus se zápachovou uzáverou, plast, pre CZ110 - CZ114 CZ15
Kód: 10739Podrobný popis
Náhradný plastový sifón pre žľaby CZ110 - CZ114.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592480074135 |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Typ: | Ostatné |
| Materiál: | Polypropylén |
| Dĺžka/Výška: | 50 mm |
| Rozmer Š x H: | 50 x 40 mm |
| Prevádzková teplota: | max. 80°C |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480074135 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
