Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Čistiace kus znížený pr. 87mm pre sifón žlabu, plastový CZ06S
Kód: 10797Podrobný popis
Plastový čistiaci kus pre žľaby WAVE a pre rohový žľab.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové žľaby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592480081706 |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Typ: | Náhradný diel |
| Dĺžka/Výška: | 90 mm |
| Rozmer Š x H: | 70 x 70 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480081706 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
