Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Čelný panel pre vaničku, CV76x, CV77x, CV78x, CV79x, CV80x, CV81x, CV82x,CV83x, výška 10 cm CV81SP
Kód: 38457Podrobný popis
Čelný panel je vyrobený z kvalitného akrylu. Je plne odnímateľný, čo umožňuje ľahší prístup do priestoru pod vaničkou. Tento čelný panel je určený pre vaničky CV76x, CV77x, CV78x, CV79x, CV80x, CV81x, CV82x,CV83x. Panely sú dodávané v sade 2 kusov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| EAN: | 8592480037567 |
| Hĺbka: | 1000 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka/Výška: | 10 mm |
| Rozmer Š x H: | 1200 x 1000 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480037567 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
