Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Čelný panel pre sprchovú vaničku CV75M a CV45M, výška 10 cm CV75SP
Kód: 37643Podrobný popis
Čelný panel je vyrobený z kvalitného akrylu. Je plne odnímateľný, čo umožňuje ľahší prístup do priestoru pod vaničkou. Tento čelný panel je určený pre vaničku CV75M a CV45M.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| EAN: | 8592480003760 |
| Hĺbka: | 1000 mm |
| Šírka: | 1000 mm |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka/Výška: | 10 mm |
| Rozmer Š x H: | 1000 x 1000 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480003760 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
