Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Čelný panel pre sprchovú vaničku CV15xx, výška 10 cm CV15SP
Kód: 37642Podrobný popis
Čelný panel je vyrobený z kvalitného akrylu. Je plne odnímateľný, čo umožňuje ľahší prístup do priestoru pod vaničkou. Tento čelný panel je určený pre vaničku CV15M, CS, KSDodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8592480003746 |
| Hĺbka: | 800 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka/Výška: | 10 mm |
| Rozmer Š x H: | 800 x 800 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480003746 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
