Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kombinované vŕtacie a sekacie kladivo Procraft BH2200 SDS Plus | BH2200
Kód: 121075Podrobný popis
Kombinované kladivo Procraft BH2200 je určené na prácu so stavebnými materiálmi, ako sú tehly, betón alebo kameň. Tri prepínateľné funkcie umožňujú všestranné použitie kladiva: vŕtanie, vŕtanie s príklepom, funkcia sekania. Regulácia otáčok a príklepu umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Keďže kladivo má rukoväť v tvare písmena "D", chráni vašu ruku pred poranením a zabezpečuje pohodlné držanie. Ako príslušenstvo možno použiť príklepové vrtáky SDS Plus do betónu, ploché - špicaté alebo tvarované sekáče do stavebných materiálov, hadovité (špicaté) vrtáky a sekáče do dreva. Súčasťou balenia sú ploché a špicaté sekáče, tri vrtáky a kufrík na prenášanie. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SDS kladivá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.45 kg |
| EAN: | 6972622485678 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Revolúcie: | 0-950 /min |
| Max. priemer vŕtania: do dreva / do betónu / do ocele, mm: | 42/32/13 |
| Sila jedného úderu: | 6 J |
| Hmotnosť: | 5,8 kg |
| Príkon: | 1500 W |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622485678 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
