Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kombinované vŕtacie a sekacie kladivo Procraft BH1800 | BH1800
Kód: 121753Podrobný popis
Kombinované kladivo Procraft BH1800 je určené na prácu so stavebnými materiálmi, ako sú tehly, betón alebo kameň. Tri prepínateľné funkcie zabezpečujú všestranné použitie kladiva: vŕtanie, vŕtanie s príklepom, sekanie. Keďže kladivo má rukoväť v tvare písmena "D",chráni vašu ruku pred poranením a zaisťuje pohodlné držanie. Ako príslušenstvo možno použiť príklepové vrtáky SDS Plus do betónu, ploché - špicaté alebo tvarované sekáče do stavebných materiálov, hadovité (špicaté) vrtáky a sekáče do dreva. Súčasťou dodávky sú ploché a špicaté sekáče, tri vrtáky a kufrík na prenášanie. Balenie v kartóne
Dodatočné parametre
| Kategória: | SDS kladivá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.05 kg |
| EAN: | 6976174162377 |
| Príkon: | 1050 W |
| Revolúcie: | 0-930 /min |
| Počet kohútikov: | 0-4300 /min |
| Držiak na náradie: | SDS plus SDS plus |
| Sila jedného úderu: | 5,5 J |
| Max. priemer vŕtania: do dreva / do betónu / do ocele, mm: | 42/32/13 |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Napätie: | 230 V |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174162377 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
