Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kombinované vŕtacie a sekacie kladivo Procraft BH1600M SDS MAX | BH1600M
Kód: 120571Podrobný popis
Kombinované kladivo Procraft BH1600M SDS Max je určené na prácu so stavebnými materiálmi, ako sú tehly, betón a kameň. Dve prepínateľné funkcie umožňujú všestranné použitie kladiva: vŕtanie s príklepom, funkcia sekania. Regulácia otáčok a príklepu umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Keďže kladivo má rukoväť v tvare písmena "D", chráni ruku pred poranením a zabezpečuje pohodlné držanie. Ako príslušenstvo možno použiť príklepové vrtáky SDS do betónu, ploché - špicaté alebo tvarované sekáče do stavebných materiálov, hadovité (špicaté) vrtáky a sekáče do dreva. Súčasťou dodávky je špicatý sekáč, tubička na mazanie vrtákov a kufrík na prenášanie. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SDS kladivá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.15 kg |
| EAN: | 6973934250435 |
| Napätie: | 220 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1600 W |
| Revolúcie: | 550 /min |
| Sila jedného úderu: | 9 J |
| Držiak nástrojov: | SDS-MAX SDS plus |
| Max. priemer vŕtania železo: | 15 mm |
| Hĺbka rezu (drevo): | 60 mm |
| Max. priemer vŕtania do betónu: | 40 mm |
| Počet kohútikov: | 3850 /min |
| Hmotnosť: | 11,65 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934250435 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
