Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kombinovaná kotúčová a pásová brúska Procraft PAE1350S | PAE1350S
Kód: 121605Podrobný popis
Kombinovaná brúska Procraft PAE1350S je určená na brúsenie dreva, plastov, kovov a nekovových materiálov. Výkonný, tichý a bezúdržbový indukčný motor s výkonom 250 W a vysokými otáčkami až 2950 zaručuje perfektnú kvalitu brúsenia. Brúska má jeden jemný široký brúsny pás a jeden hrubší 150 mm kotúč. Štyri gumové nožičky a kovová konštrukcia stroja s možnosťou ukotvenia na pracovnú dosku slúžia na vysokú stabilitu stroja. Súčasťou balenia sú oporné plochy pre obrobok a ochranné sklo. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.8 kg |
| EAN: | 6973934250282 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 250 W |
| Revolúcie: | 2980 /min |
| Priemer disku,/mm: | 150 |
| Brúsny pás: | 686x50 mm |
| Hmotnosť: | 8,5 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934250282 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
