Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kombinovaná horná frézka Procraft POB980 | POB980
Kód: 120565Podrobný popis
Ručná frézka Procraft POB980 je určená na frézovanie profilov, hrán a otvorov v dreve. Je to malý kompaktný model s výkonným 710 W motorom a vysokými otáčkami až 30000 zaručujúcimi dostatočný výkon na dlhú a bezproblémovú prácu. Regulácia otáčok v rozsahu 10000-30000 za minútu umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Možno používať frézy so stopkami 6, 8 a 10 mm. Súčasťou dodávky je pozdĺžny doraz s vodiacimi tyčami, tri podstavce, upínacie kliešte 6, 8 a 10 mm, uhlíkové kefky a odsávací adaptér, kufrík. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Frézky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.22 kg |
| EAN: | 6972622487832 |
| Napätie: | 220 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Revolúcie: | 13000-33000 /min |
| Príkon: | 710 W |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622487832 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
