Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Sifón práčkový so spätnou klapkou ø 32 mm, biely plast PR7015
Kód: 11063Podrobný popis
Pračkový sifón so spätnou klapkou z bieleho plastu, s gumovým tesnením. Slúži na pripojenie práčky k odpadovému potrubiu. Zabraňuje prenikaniu zápachu z odpadového potrubia do práčky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594013124201 |
| Typ: | Sifón;Práčkový |
| Farba: | Biela |
| Priemer: | 32 mm |
| Materiál: | Polypropylén |
| Prevádzková teplota: | max. 80 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8594013124201 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
