Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kerra Nora 160 voľne stojaca akrylátová vaňa, NOR160
Kód: 103687Podrobný popis
Špecifiká voľne stojacej vane Nora 160
- dizajnová akrylátová vaňa navrhnutá pre priestor
- rozmery vane - 157 x 74 x 61 cm
- objem - 328 l
- povrchová úprava - biela
- materiál - sanitárny akrylát
- kompletný sifón v cene - systém zatvárania clic-clac
- ďalšie technické špecifikácie sú uvedené na výkrese
ZMENA POPISU VÝROBKU PODLIEHA ZMENÁM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 88 kg |
| EAN: | 5907548109859 |
| Tvar vane: | Oválny |
| Dĺžka vane: | 160 cm |
| Materiál vane: | akryl |
| Farba vane: | Biela |
| Šírka vane: | 75 cm |
| Záruka: | 5 rokov na povrch |
| Výrobca: | Kerra |
| EAN: | 5907548109859 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
