Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kerra Heidi čierny štvorcový sprchový kút Rozmery sprchového kúta: 80x80cm, 33347_80X
Kód: 119895Podrobný popis
Špecifiká sprchového kúta Heidi čierna
- štvorcový dizajn
- jednokrídlové dvere s posuvným systémom otvárania na bočnej stene sprchového kúta
- univerzálny dizajn - pravý/ľavý - možno ovplyvniť inštaláciou
- 6 mm bezpečnostné tvrdené sklo - číre - s ochrannou vrstvou KERRA PROTECT
- profily - hliník s čiernym povrchom
- možnosť použitia s odtokom alebo sprchovou vaničkou
- rozsah inštalácie 78,5 x 78,5 x 195 cm; 88,5 x 88,5 x 195 cm
Popis sprchového kúta Heidi čierna
Sprchový kút Heidi, ktorý je k dispozícii v dvoch veľkostných a farebných variantoch, je niečím výnimočný svojím špecifickým a jedinečným systémom otvárania dverí, najmä jednoduchosťou spôsobu a možnosťou vytvoriť pohodlný vstup.
Tabuľka rozmerov sprchového kúta Heidi black
| Názov | Dĺžka | Šírka | Výška |
| Heidi čierna 80 | 78,5 cm | 78,5 cm | 195 cm |
| Heidi čierna 90 | 88,5 cm | 88,5 cm | 195 cm |
POPIS PRODUKTU SA MÔŽE ZMENIŤ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 70 kg |
| EAN: | 5907548125965 |
| Rozmer rohu: | 80x80cm |
| Tvar rohu: | Štvorec |
| Typ rohového otvoru: | posuvné |
| Farba rohového profilu: | Čierna |
| Výška rohu: | 195 cm |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobca: | Kerra |
| EAN: | 5907548125965 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
