Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kerra Aruba GL čierny štvrťkruhový sprchový kút s vaňou Rozmery sprchového kúta: 80x80cm, 33350_80X
Kód: 119897Podrobný popis
Špecifiká sprchového kúta Aruba GL čierna
- Štvrťkruhový dizajn s hlbokou vaňou a vyčnievajúcim integrovaným sedadlom
- bezpečnostné tvrdené priehľadné sklo
- dvojité posuvné dvere - 43 cm vstup pre rozmer 80 cm a 53 cm pre rozmer 90 cm
- výklopné dvere - lepšia čistiteľnosť
- vysokokvalitné magnetické lišty na dverách
- ložiská - horné dvojité
- profily - hliníková/čierna povrchová úprava
- Akrylátová sprchová vanička - biela, výška vaničky vrátane sedadla 40,5 cm, hĺbka 15 cm
- ďalšie technické špecifikácie sú uvedené na výkrese - galéria produktov
| Názov | Dĺžka | Šírka | Výška vrátane vaničky |
| Aruba GL čierna 80 | 80 cm | 80 cm | 200 cm |
| Aruba GL čierna 90 | 90 cm | 90 cm | 200 cm |
POPIS PRODUKTU SA MÔŽE ZMENIŤ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 80 kg |
| EAN: | 5907548124746 |
| Rozmer rohu: | 80x80cm |
| Farba rohového profilu: | Čierna |
| Výška rohu: | 200 cm |
| Tvar rohu: | Štvrtkový kruh |
| Typ rohového otvoru: | posuvné |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobca: | Kerra |
| EAN: | 5907548124746 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
