Kerasan RETRO keramické dvojumývadlo 120cm, biela 104801
Kód: 119810Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sanitárna keramika RETRO vás vráti do voľných čias minulých rokov a navodí pocit pohodlia v staršej chalupe alebo vznešeného života na zámku. Tak či onak, keramiku musíte zladiť s ostatným vybavením kúpeľne. Vhodným riešením sú batérie ANTEA a SASSARI. Obe série obsahujú trojprvkové batérie, takže na požiadanie vieme ponúknuť keramiku s tromi otvormi. K sérii odporúčame aj kúpeľňové doplnky Diamond, nábytok Retro, Galanta a vane Retro, Foxtrot alebo Charleston od spoločnosti Polysan.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 42.15 kg |
| EAN: | 8055596050177 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 1200 mm |
| Hĺbka: | 505 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 120x50,5 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 2 otvory |
| Pretekanie: | ÁNO |
| Tvar: | Retro |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Dvojnásobný úder |
| Inštalácia: | Nástenné skrutky |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Kerasan |
| EAN: | 8055596050177 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
