Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Kalové čerpadlo Procraft PN26 | PN26
Kód: 121603Podrobný popis
Kalové čerpadlo Procraft PN26 je určené na čerpanie vody s malými pevnými časticami z nádrže, jazierka alebo rybníka. Výkonný 550W motor zaručuje výkon 10 000 litrov čistej a znečistenej vody za hodinu až do výšky 8 m. Ponorenie je možné až do 5 m hlbokých studní. Masívne liatinové telo a sekacie nože z nehrdzavejúcej ocele. Plovákový spínač automaticky zapína a vypína čerpadlo. Liatinové obežné koleso, pre čistú a silne znečistenú vodu s abrazívnymi časticami do 5 mm. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.5 kg |
| EAN: | 6976174165446 |
| Príkon: | 550 W |
| Maximálny výkon: | 10000 l/h |
| Maximálny posun: | 8 |
| Maximálna hĺbka ponorenia: | 5 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174165446 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
