Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Isvea Keramická deliaca stena medzi pisoáry 39x66cm, biela 10NF93001
Kód: 112511Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.5 kg |
| EAN: | 8697687036846 |
| Výška: | 656 mm |
| Hĺbka: | 396 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 39,6x65,6 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Isvea |
| EAN: | 8697687036846 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
