Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Isvea INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36cm, terrazzo 10NF65055-2L-TRZ
Kód: 111107Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.3 kg |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 550 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 55x36 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Pretekanie: | NIE |
| Tvar: | Ovál/elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo na pracovnej doske |
| Inštalácia: | Pozícia K |
| Výrobca: | Isvea |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
