Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Hydraulický zdvihák Procraft PJ16 | PJ16
Kód: 120728Podrobný popis
Hydraulický zdvihák Procraft PJ16 je určený na zdvíhanie automobilov, v stavebníctve a priemysle. Konštrukcia je vyrobená z kvalitnej liatiny, vybavená bezpečnostným ventilom. Zdvihák má nosnosť 16 ton a rozsah zdvihu od 225 mm do 425 mm a je vybavený skrutkovacou nohou. Pohodlné zdvíhanie a plynulé spúšťanie bremien uľahčuje prácu. Tyč je súčasťou dodávky. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hydraulické zdviháky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.25 kg |
| EAN: | 6973934255386 |
| Zdvíhacia kapacita: | 16 t |
| Minimálna výška: | 225 mm |
| Maximálna výška: | 425 mm |
| Výška zdvihu, mm: | 140 mm |
| Nastavenie výšky, mm: | 60 mm |
| Hmotnosť: | 7,3 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255386 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
