Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Hydraulický zdvihák Procraft PJ10 | PJ10
Kód: 120726Podrobný popis
Hydraulický zdvihák Procraft PJ10 je určený na zdvíhanie automobilov, v stavebníctve a priemysle. Konštrukcia je vyrobená z kvalitnej liatiny, vybavená bezpečnostným ventilom. Zdvihák má nosnosť 10 ton a rozsah zdvihu od 200 mm do 385 mm a je vybavený skrutkovacou pätkou. Pohodlné zdvíhanie a plynulé spúšťanie bremien uľahčuje prácu. Tyč je súčasťou dodávky. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hydraulické zdviháky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.2 kg |
| EAN: | 6973934255348 |
| Zdvíhacia kapacita: | 10 t |
| Minimálna výška: | 200 mm |
| Maximálna výška: | 385 mm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255348 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
