Hybridný solárny menič Conexpro DFT20212-H60 60A MPPT , pre 12V batérie, 2000W čistý sínus, 52901253
Kód: 100537
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Hybridný solárny menič s výkonom 2 000 W, zabudovaný regulátor MPPT, podpora LiFePO4, gélových a olovených batérií, komunikačný port RS485, rozširujúci slot Wi-Fi/GPRS.
Detailné informácie
Podrobný popis
Tento moderný napájací zdroj poskytuje stabilné a efektívne napájanie pre domácnosti, kancelárie a priemyselné zariadenia. Je plne kompatibilný s LiFePO4, gélovými a olovenými akumulátormi (12 V). Poskytuje inteligentné riadenie nabíjania batérie a výstupu striedavého prúdu. Využíva energiu zo solárnych panelov alebo zo vstupu striedavého prúdu 230 V. Všetky dôležité informácie môžete zobraziť na inteligentnom LCD displeji. Okrem toho môžete v reálnom čase sledovať chybové kódy na komunikačnom porte RS485.
Hlavné výhody
  • Napájanie pre stabilnú prevádzku aj v náročných podmienkach
  • Sinusový výstup 230 V AC s výkonom až 2 000 W
  • Zabudovaný regulátor MPPT s maximálnym výkonom 840 W
  • Tri nastaviteľné prevádzkové režimy - priorita AC, priorita DC, režim úspory energie
  • Podpora nabíjania 230 V AC a solárnych panelov
  • LCD displej na prehľadné ovládanie prevádzky
  • Komunikačný port RS485 a slot s možnosťou rozšírenia Wi-Fi/GPRS
  • Podpora dieselových a benzínových generátorov
  • Nízka spotreba energie a efektívne riadenie nabíjania
Inteligentné riadenie energie
Zariadenie poskytuje tri prevádzkové režimy (priorita striedavého prúdu, priorita jednosmerného prúdu, režim úspory energie) na optimalizáciu spotreby energie podľa potreby. Vďaka integrovanému regulátoru MPPT možno dosiahnuť maximálnu účinnosť solárneho nabíjania. Okrem toho sa solárny striedač dokáže prispôsobiť rôznym elektrickým sieťam s napätím 85 - 275 V AC a frekvenciou 45 - 65 Hz.
Špecifikácie
  • Značka: SIEŤOVÝ ELEKTRÁRNIK, s.r.o.
  • Model: DFT20212-H60
  • Určenie: hybridný solárny menič
Konektory a rozhrania
  • Počet zásuviek: 1
  • Pripojenie externej batérie: áno
  • Komunikačné rozhranie: RS-485, rozširujúci slot pre Wi-Fi/GPRS
  • Vstupy pre batériu: 1
Napájanie
  • Počet fáz: 1
  • Maximálny výstupný výkon: 2 000 W
  • Počet sledovačov MPP: 1
  • Celkový počet stringerov: 1
  • Podpora batérií: olovené, gélové, LiFePO4
  • Vstupný prúd FV: 60 A
  • Prevádzkový rozsah MPPT: 15-80 V
  • Maximálny výkon FV: 840 W
  • Batériový systém: nízke napätie (12 V DC)
  • Maximálny nabíjací a vybíjací prúd: 30 A
  • Technológia UPS: Off-line
Fyzikálne parametre
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Konštrukcia: stolová
  • Použitie: vnútorné
  • Ventilátory: 105 x 105 mm
  • Prevádzková teplota: -15 až 40 °C
  • Hmotnosť: 15,5 kg
  • Rozmery (š x v x h): 482 x 328 x 191 mm