Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Horná frézka Procraft POB2400 | POB2400
Kód: 120553Podrobný popis
Frézka Procraft POB2400 je určená na frézovanie profilov, hrán a otvorov v dreve. Výkonný motor s príkonom 2000 W a rozvojom otáčok až do 23 000 zaručuje dlhú bezproblémovú prácu. Regulácia otáčok v rozsahu 8000-23000 za minútu umožňuje nastavenie optimálnych parametrov pri práci s rôznymi materiálmi. Možno používať frézy so stopkami 8 a 12 mm. Základňa umožňuje presné nastavenie hĺbky rezu v rozsahu 0-50 mm. Súčasťou dodávky je 12 fréz, pozdĺžny doraz s vodiacimi tyčami, upínacie kliešte, uhlíkové kefy a odsávací adaptér. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Frézky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.4 kg |
| EAN: | 6972622481595 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 2000 W |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Upínacie kliešte: | 8,12 mm mm |
| Hĺbka frézovania: | 0-50 mm mm |
| Otáčky (1. stupeň / 2. stupeň) (ot./min.): | 8000-23000 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622481595 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
