Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Hopa Plastový obklad vnútorné LOME - tmavy betón DLOME23
Kód: 90933Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dlaždice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 8595141945355 |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | Priemyselná tmavá NOVINKA - betón |
| Séria: | Lome |
| Funkcie: | Vysoká trvanlivosť, odolnosť voči vlhkosti |
| Hrúbka: | 0,8 cm |
| Balenie: | 2.7 m2 |
| Rozmer_A: | 270 cm |
| Dimension_B: | 25 cm |
| Katalóg: | Olsen-Spa |
| Group_article: | S23OT |
| Výrobca: | Hopa |
| EAN: | 8595141945355 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
