Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Hobľovačka Procraft PD2200 s ťahaním | PD2200
Kód: 120577Podrobný popis
Rozťahovací stroj a hoblík
Jedným z nepostrádateľných nástrojov pri spracovaní dreva je hoblík, ktorý umožňuje vyrovnať povrch dreva a protiľahlé hrany. Ak má však povrch obrobku výrazné počiatočné nerovnosti, je potrebné ich upraviť hoblíkom. Preto je model PD2200 vybavený hobľovacím stolom.
Bezpečnosť
Na zaistenie bezpečnosti používateľa sú prijaté všetky opatrenia. Napríklad pri práci s hoblíkom je šírka obrobku často oveľa menšia ako šírka nožov. Špeciálny kryt nožov, ktorý sa dá nastaviť tak, aby vyhovoval každému obrobku, zakrýva nepoužívanú časť nožov a zabraňuje náhodnému poraneniu pri naťahovaní obrobku.
Ochrana proti náhodnému spusteniu
Štartovací systém je navrhnutý tak, že pred spustením stroja jeho stlačením sa musí odblokovať samotné štartovacie tlačidlo. Okrem toho nie je potrebné hľadať správne tlačidlo na núdzové zastavenie stroja, stačí prudko udrieť do ochranného krytu a stlačiť tlačidlo vypnutia.
Funkcie
Hobľovačka/suportér PD2200 dokáže spracovať obrobky so šírkou do 254 mm a výškou od 6 mm do 210 mm. Hĺbka hobľovania je nastaviteľná a môže sa pohybovať od 0 do 3 mm. Na prevádzku sa používa motor s príkonom 1800 W a otáčkami hriadeľa až 8000 ot/min.
Nože
Dva vysokokvalitné nože zaručujú vysokú kvalitu a rýchlu prácu. Nože sa ľahko inštalujú a vymieňajú a súčasťou balenia je aj špeciálny nástroj na nastavenie nožov, takže si ich môžete nastaviť sami.
Prevodovka
Prevodovka je navrhnutá na vysokej úrovni. Všetky komponenty, ktoré sú náchylné na vniknutie pilín a iných nečistôt, sú utesnené v kryte. Na otáčanie sa používajú remeňové aj reťazové prevody.
Pohodlie
Ak chcete prepnúť z režimu hobľovania do režimu preťahovania, jednoducho posuňte odsávací kryt do hornej polohy. Rovnako jednoducho možno stroj prepnúť do režimu hobľovania. Pripojením vysávača k stroju bude vaše pracovisko vždy maximálne čisté.
Správa stroja
Hĺbku hobľovania aj výšku hotového obrobku možno jednoducho nastaviť pomocou jedinej páky. Vyberte si optimálne nastavenie pre daný druh dreva a pre rôzne úlohy, ktoré si vyžadujú vysokú presnosť alebo nie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové hobľovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 30.25 kg |
| EAN: | 6973934251517 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1800 W |
| Revolúcie: | 8000 /min |
| Rýchlosť podávača: | 6 m/min |
| šírka hobľovania: | 254 mm |
| Hĺbka rezu: | 0-3 mm |
| Výška hobľovania: | 6-210 mm |
| Počet nožov: | 2 |
| Veľkosť ochrany: | 512X80 mm |
| Uhol ochrany: | 90°~135° |
| Pracovný stôl: | 913X257 mm |
| Rozmery balenia: | 101 x 51 x 52,5 cm |
| Hmotnosť: | 27,8 kg |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | 115,6 dB, k=3 dB |
| Hladina akustického tlaku: | 103,2 dB, k=3 dB |
| Trieda ochrany: | I |
| Trieda párenia: | IPX0 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251517 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
