Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Hoblík Procraft PD2300 | PD2300
Kód: 120545Podrobný popis
Hoblík Procraft PD2300 je určený na hobľovanie, naťahovanie, skosenie hrán a vyrovnávanie drevených povrchov. Výkonný 2000 W motor s vysokými otáčkami až 8000 ot/min zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Regulácia hĺbky rezu v rozsahu 0 až 3 mm umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Možnosť pripojenia vysávača prostredníctvom hadice zaručuje čisté pracovné prostredie. Škála úberu materiálu a hĺbky rezu, dva kvalitné HSS hobľovacie nože umožňujú vysoko presné hobľovanie. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové hobľovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 30.1 kg |
| EAN: | 6972622481908 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 2000 W |
| Hmotnosť: | 33,6 kg |
| Revolúcie: | 8000 /min |
| Rýchlosť naťahovania: | 6 m/min |
| Max. trieska - úsek: | 3 mm |
| Max. hrúbka materiálu - streč: | 152 mm |
| Max. šírka - natiahnutie: | 330 mm |
| Rozmery stola: | 330x290 mm |
| Hĺbka hobľovania, mm: | 0-3 |
| Výška hobľovania, mm: | 6-160 |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IP20 |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 106,0 dB(A), k=3 dB |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 92,8 dB(A), k=3 dB |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622481908 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
