Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Gelco SPIRIT bočná stena 1000mm, číre sklo GI3510
Kód: 120023Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Séria sprchových zásten SPIRIT je výnimočným riešením posuvných dverí: veľké kolieska sa pohybujú po spodnom vodiacom profile, ktorý slúži aj ako prepadová lišta. Vzpera zabezpečuje stabilitu pevného skla a zároveň vedie posuvné dvere. Kolmá vzpera je súčasťou balenia dverí a k dispozícii sú aj rohové a pozdĺžne vzpery. Dvere možno inštalovať do výklenku s magnetickým profilom, ako priechodný priestor alebo v kombinácii s bočnou stenou. Pojazdné kolieska sú umiestnené na vonkajšej strane sprchového kúta, a tak sú dobre chránené pred striekajúcou vodou.
Charakteristika sprchových zásten SPIRIT:
- Farebné prevedenie chróm a matná čierna
- Dvere sa môžu inštalovať do výklenku, do priestoru alebo s bočnou stenou
- Pojazdné kolieska sa pohybujú na nízkom profile umiestnenom na podlahe alebo vo vani
- Dvere nie sú sklopné, svoju váhu prenášajú priamo na podlahu, čo zabezpečuje odolnosť a spoľahlivosť
- 8 mm hrubé bezpečnostné sklo s povrchovou úpravou COATED GLASS na oboch stranách pre jednoduchú údržbu
- Striekajúcej vode zabraňujú spodné a vertikálne tesnenia
- Zaoblený spodný vodiaci profil dverí zabezpečuje tichý a ľahký pohyb dverí, nízka výška profilu umožňuje takmer bezbariérový prístup
- Dvere umožňujú variabilnú inštaláciu s ľavým alebo pravým otváraním
- Zapustené dvere sa inštalujú pomocou vertikálnej vzpery s dĺžkou 1200 mm, ktorá je súčasťou balenia
- Pri inštalácii do výklenku možno namiesto kolmej vzpery použiť rohovú alebo pozdĺžnu vzperu (dĺžka 1600 mm); tieto vzpery je možné dokúpiť
- V prípade štýlu walk-in je možné dvere inštalovať s kolmou vzperou s dĺžkou 1200 mm, ktorá je súčasťou balenia, alebo s rohovou vzperou (k dispozícii na zakúpenie)
- V kombinácii s bočnou stenou možno bránu inštalovať s pozdĺžnou vzperou 1600 mm
- Šírka sprchových dverí do priestoru a čiastočne do výklenku je nastaviteľná skrátením spodného priechodného profilu
- Predĺžená záruka 3 roky



Sklo s povrchovou úpravou
Sklo s povrchovou úpravou je jednou z najkvalitnejších povrchových úprav skla pre sprchové kúty. Je to chemická zlúčenina zmesi polymérov, ktorá v spojení s katalyzátormi reaguje s kremičitanovými skupinami obsiahnutými v skle. Na povrchu skla vytvára súvislý film, ktorý vypĺňa mikropóry v skle a odpudzuje vodu. V dôsledku vodoodpudivého filmu sa kvapky vody zhlukujú a stekajú z povrchu skla. Aj keď sa na skle mierne zadržia menšie kvapky, nedôjde k chemickému spojeniu, sklo sa nenaruší a nezošedne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| EAN: | 8590913129698 |
| Výška: | 2000 mm |
| Hĺbka: | 1000 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Tvar: | Pevná stena k sprchovým dverám |
| Typ náplne: | Číre sklo |
| Úprava skla: | Sklo s povrchovou úpravou |
| Hrúbka skla: | 8 mm |
| Farba profilu: | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka: | 3 roky |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Gelco |
| EAN: | 8590913129698 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
