Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Gelco LUXOR sprchové dvere 1300mm, číre sklo GU1213CH
Kód: 120218Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LUXOR predstavuje luxusnú sériu sprchových zásten v dokonale čistom dizajne s robustnými hliníkovými profilmi v troch farebných variantoch. Ľahký dojem umocňuje absencia spodného profilu v kombinácii s minimalistickým magnetickým profilom nalepeným na stenu. Eleganciu číreho skla zaveseného na dvojitých ložiskových kolieskach dopĺňa jednoduchá praktická rukoväť. Sprchové dvere možno inštalovať do výklenku alebo v kombinácii s bočnou stenou. Kombináciou 2 dverí možno vytvoriť štvorcové a obdĺžnikové zásteny s rohovým vstupom.
Charakteristika sprchových zásten LUXOR:
- Profily v troch farebných variantoch: chróm, matná čierna, matná zlatá.
- Dvojité ložiskové kolieska s veľkým priemerom ukryté v profile zaručujú spoľahlivú prevádzku zásten
- 8 mm hrubé bezpečnostné sklo s povrchovou úpravou COATED GLASS na oboch stranách pre jednoduchú údržbu
- Zásteny možno inštalovať priamo na podlahu bez sprchovej vaničky
- Dvere sú rozdelené na posuvnú a pevnú časť - umožňujú variabilnú inštaláciu s ľavým alebo pravým otváraním
- Sklo dverí je voľne zavesené bez spodného vodiaceho profilu, prístup je bezbariérový
- Prahová lišta zabraňuje úniku vody zo sprchového kúta do kúpeľne



Prepadová lišta spolu s tesnením na dverách zabraňuje striekajúcej vode.

Smer otvárania - univerzálny
Inštalácia je možná pri ľavom alebo pravom otváraní dverí.
Sklo s povrchovou úpravou
Povrstvené sklo predstavuje jednu z najkvalitnejších povrchových úprav skla pre sprchové kúty. Ide o chemickú zlúčeninu zmesi polymérov, ktorá v spojení s katalyzátormi reaguje s kremičitanovými skupinami obsiahnutými v skle. Na povrchu skla vytvára súvislý film, ktorý vypĺňa mikropóry v skle a odpudzuje vodu. V dôsledku vodoodpudivého filmu sa kvapky vody zhlukujú a stekajú z povrchu skla. Aj keď sa na skle mierne zadržia menšie kvapky, nedôjde k chemickému spojeniu, sklo sa nenaruší a nezošedne.
Bezrámové sprchové zásteny
Ochranu bezrámových sprchových zásten proti pretečeniu zabezpečuje nízka prepadová lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové sprchové zásteny tak pôsobia sviežim a elegantným dojmom.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 56 kg |
| EAN: | 8590913129124 |
| Šírka: | 1300 mm |
| Výška: | 2000 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Tvar: | Dvere do výklenku |
| Typ otvorenia: | Posuvné |
| Typ náplne: | Číre sklo |
| Úprava skla: | Sklo s povrchovou úpravou |
| Hrúbka skla: | 8 mm |
| Funkcie: | Bezrámový dizajn |
| Šírka inštalácie od: | 1285 mm |
| Šírka inštalácie do: | 1305 mm |
| Farba profilu: | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka: | 3 roky |
| Šírka vstupného otvoru: | 550 mm |
| Smer otvorenia: | Univerzálne |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Gelco |
| EAN: | 8590913129124 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
