Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Gedy SMART polička do sprchy, 300x45x128mm, gun metal 241781
Kód: 78941Podrobný popis
So sériou SMART budete mať vždy po ruke všetko, čo potrebujete. Príslušenstvo je vyrobené z materiálov, ktoré vám zaručene budú dlhodobo slúžiť k vašej plnej spokojnosti. Predĺžená záruka je toho dôkazom. Či už ide o večerné sprchovanie alebo rannú hygienu, drôtové príslušenstvo SMART vám vždy dobre poslúži.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drôtový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.695 kg |
| EAN: | 8003341333594 |
| Farba: | Kovová zbraň |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 128 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 300x45x128 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Polička |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Gedy |
| EAN: | 8003341333594 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
