Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Gedy PIRENEI dvojitý držiak uterákov otočný 350mm, gun metal PI2381
Kód: 78950Podrobný popis
Možno inšpirovaná krásou Pyrenejí navrhla dizajnérka sériu doplnkov PIRENEI. Pevný základ, kombinácia rovných línií a zaoblených hrán je spojením elegancie a majestátnosti. Doplnky sú k dispozícii v chrómovom, matnom čiernom, matnom bielom, pištoľovom a matnom zlatom vyhotovení.
Povrchová úprava PVD
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanesený materiál sa viaže na podklad na molekulárnej báze. Vďaka tomu je povrch tvrdý, odolný voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je zároveň šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový program |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 8003341335123 |
| Farba: | Kovová zbraň |
| Šírka: | 46 mm |
| Výška: | 36 mm |
| Hĺbka: | 359 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 46x36x359 mm |
| Dĺžka: | 359 mm |
| Materiál: | Zliatina |
| Záruka: | 10 rokov |
| Typ: | Otočný držiak uterákov |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Zariadenie: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Gedy |
| EAN: | 8003341335123 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
