Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Fréza na drážky do muriva Procraft PM2500-230 | PM2500-230
Kód: 120552Podrobný popis
Fréza na drážky do muriva Procraft PM2500-230 je určená na frézovanie drážok pre elektroinštalačné a vodovodné káble v tehlových, betónových a betónových stenách. Výkonný motor s príkonom 1700 W a 4500 otáčkami za minútu zaručuje vysoký výkon. Možnosť pripojenia vysávača prostredníctvom hadice, ktorá je súčasťou zariadenia, zaručuje čisté pracovné prostredie. Funkcia pomalého štartu zabezpečuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Plynulé nastavenie hĺbky a šírky rezu zaručuje vysokú presnosť drážkovania. Súčasťou dodávky je kotúč, montážny kľúč. Baliaci kartón.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Frézky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.5 kg |
| EAN: | 6972622481243 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1700 W |
| Revolúcie: | 4500 /min |
| Priemer disku: | 150/22,2 mm |
| Počet diskov: | 2 |
| Priemer montážneho otvoru: | 22,2 mm |
| Hĺbka rezu: | 45 mm |
| Šírka drážky (mm): | 14/24/34/44 |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622481243 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
