Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Excentrická brúska Procraft EX950E | EX950E
Kód: 121135Podrobný popis
Excentrická brúska Procraft EX950E je určená na brúsenie dreva, kovu a plastov. Suchý zips umožňuje rýchlu výmenu brúsneho papiera. Vysoký pracovný výkon umožňuje brúsna hlava s priemerom 125 mm a výkonný 240W motor. Pomocou regulátora otáčok možno nastaviť optimálne otáčky pre všetky materiály v rozmedzí 6000-12000 ot/min. Rukoväť s pogumovaným povrchom umožňuje dlhodobé používanie náradia. Funkcia odsávania zabezpečuje čisté pracovné prostredie. Súčasťou dodávky je brúsny papier so zrnitosťou od P80 a vrecko na prach. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| EAN: | 6972622483513 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 240 W |
| Revolúcie: | 6000-12000 /min |
| Regulácia rýchlosti: | ÁNO |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Priemer oscilácie: | 2 mm |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622483513 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
