Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Excentrická brúska Procraft EX850E | EX850E
Kód: 120539Podrobný popis
Excentrická brúska
Čo je excentrická brúska? Je to základný nástroj vo všetkých fázach dokončovacích prác a výstavby. Excentre zabezpečujú čo najlepšie brúsenie materiálu s minimálnou námahou. Je to vďaka krivke pohybu základnej dosky, ktorá súčasne vykonáva rotačné a oscilačné pohyby.
Systém odsávania prachu
Pri brúsení vzniká značné množstvo prachu, ktorý, ak sa neodstráni z pracovného priestoru, môže zhoršiť kvalitu brúsenia a môže byť škodlivý aj pre zdravie používateľa. Naša brúska EX850E má špeciálnu pätnú dosku s otvormi, ktoré účinne odstraňujú väčšinu odpadového materiálu. Výmena brúsneho materiálu je tiež veľmi jednoduchá. Stačí zarovnať otvory, nalepiť brúsny kotúč a nástroj je pripravený na použitie.
Systém zberu prachu
Všetok odpadový materiál sa zhromažďuje v plastovej nádobe s textilnými filtrami, ktoré zabraňujú prenikaniu prachu do ovzdušia. Namiesto zberného vrecka možno pripojiť aj externý vysávač, čím sa ešte zvýši účinnosť odsávania odpadového materiálu.
Komfort
Kryt vysávača EX850E je navrhnutý tak, aby sa dal pohodlne ovládať jednou rukou. Spínacie tlačidlo je ľahko prístupné a zároveň chránené proti náhodnému zapnutiu a vniknutiu prachu. Všetky vetracie otvory sú umiestnené tak, aby sa dali uchopiť rukou a aby sa zabránilo ich náhodnému zablokovaniu počas prevádzky.
Nastavenia
Na zabezpečenie konštantne vysokej kvality obrábania bez ohľadu na typ materiálu, drsnosť a tvrdosť je excenter vybavený viacrýchlostným regulátorom otáčok. Nastavenie sa uskutočňuje v rozsahu od 7 000 do 14 000 otáčok za minútu.
Prídavná rukoväť
Pri práci s veľkými plochami použite obojručnú rukoväť. Prídavná rukoväť druhej rukoväte je výškovo nastaviteľná. Pred začatím práce si nájdite polohu, ktorá vám poskytne čo najväčšie pohodlie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.53 kg |
| EAN: | 6972622482998 |
| Napätie: | 220-230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 450 W |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Revolúcie: | 7000-14000 /min |
| Regulácia rýchlosti: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | Lwa=92,7 dB(A) | Kwa=3dB(A) |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | Lpa=81,7 dB(A) | Kpa=3dB(A) |
| Vibrácie: | ah=4,596m/s2 | K=1,5m/s2 |
| Trieda elektrickej ochrany: | II |
| Trieda ochrany: | IP X0 |
| Priemer oscilácie: | 2 mm |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622482998 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
